| InnaArkane a întrebat:

La ce ora are loc deschiderea la liceul Tudor Vladimirescu din Bucuresti (bv Iuliu Maniu)?

Răspuns Câştigător
| BvBFan a răspuns:

Majoritatea liceelor şi şcolilor au deschiderea pe la 9-10. Probabil că pe la acele ore.

| InnaArkane explică (pentru BvBFan):

Da, asa am inteles si eu insa problema este ca stau la vreo o ora distanta de liceu si nu imi vine sa ma trezesc la 7 ca sa ajung acolo la 9( imi ia o ora sa ma imbrac) si sa mai si stau o ora in fata liceului... Nu am reusit sa gasesc asta pe nicaieri...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat