| Miha a întrebat:

La ce ora incepe French Kiss? Si pe ce frecventa gasesc Kiss fm?

Răspuns Câştigător
| rocsana15 a răspuns:

French Kiss nu mai este. O sa reinceapa in septembrie. Pana atunci, ii poti gasi pe Dan Fintescu si pe Oana Radu pe kiss fm (98. 8) si pe plaja la mamaia.

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

French-Kiss este de luni pana joi de la 22:30, iar frecventa Kiss Fm este 99, 2

| traficanta a răspuns:

Da poti sa asculti si la pc, intrii pe siteul lor si descarci si voila, asculti in winamp.

Ma rog, frecventa lor e 96, 0 si French kiss incepe de luni pana joi la 22:30winking

| Adredemesconf a răspuns:

Pai cauta pe site-ul kiss si gasesti acolo.Cat despre frecventa depinde in ce oras esti, gasesti pe site oricum.
O zi buna!

| Kenny a răspuns:

French Kiss s-a terminat din pacate. sad o sa inceapa din nou in toamna.

| George1510 a răspuns:

French kiss incepe 22:30
nu stiu din ce oras esti asa ca iti dau un link cu toate frecventele
http://radio.itbox.ro/frecvente-radio/acoperire-kiss-fm/

| RossSaid a răspuns:

Frecventa 90. 0
de luni pana joi la 22:30

| RossSaid a răspuns:

La ora 22:30 de luni pana joi
frecvenat 96. 0

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Se gaseste pe 89. 7 fm