| Andreeamiruna67 a întrebat:

La ce se refera preselecția? Ce se întâmplă mai exact?
O prietena cauta o mulțime de fete pentru o trupa de dans și a spus ca vineri vor sa facă preselecțiile, n-am mai trecut prin asa ceva și ma gândeam daca ma puteți ajuta.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

La preselecție, daca e vorba despre o trupă de dans, cel mai probabil te va pune sa dansezi. Si apoi din toate candidatele vor alege pe cele mai bune

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te vor pune să te miști, să vadă dacă te miști frumos sau ca o scânddură, ca să te aleagă, selecteze, sau nu.