| shippuden a întrebat:

La ce se referea trupa parazitii cand spuneau ca guess who face mucica comerciala?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Prietene aici e o intreaga poveste, dar dupa ce a plecat de la 20 cm records si sau dus amandoi la okapi sound au inceput comflictele intre ei, daca stai sa te gandesti si parazitii face muzica "comerciala" dar de calitate adica hip hopul acela cu mesaj(in ciuda faptului ca isi vand muzica, dar intr-aadevar nu-i auzi la radio ca si pe guess who). Succes!

6 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Adica care apar la Radio, TV...asi vinde muzica incat cei necomerciali apar doar pe internet

| Vanne a răspuns:

Se refera la faptul ca Guess Who canta pentru a face bani nu din placere.

| Elvina a răspuns:

Muzica comerciala - muzica care se vinde. Bafta!

| emilica95 a răspuns:

Muzica comerciala este muzica care se difuzeaza la radio, melodiile lu' guess who sunt difuzate => face muzica comerciala :*

| Vans a răspuns:

Se refera ca GW face muzica aia cu cateva versuri(si alea vai si amar). Muzica care o vrea publicu si Okakapipi, nu care o vrea el.

| shippuden explică:

Da eu l-am vazut pe cheloo si formatia lui a aparut parca intr-o reclama si cheloo apare la x factor inseamna ca e comercial?