| Ela_8933 a întrebat:

La ce se uita baietii prima data cand vad o fata?

Răspuns Câştigător
| rockaholic a răspuns:

La posterior ca sa zic asa...laughing

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La airbeguri si la porbagaj, nu?thinking

| Bacemi a răspuns:

Eu ma uit la expresia fetei. De obicei asta e ceva ce tradeaza parte din felul de a fi al persoanei respective. Prima data nu ma uit la fund sau la sani ( decat daca sunt super mari si imi sar in ochi ). De obicei ma uit la buze si la ochi.

| Marii a răspuns:

La fizic. Pun pariu ca TOTI se uita prima si prima oara la fizicul fetei. E o chestie generala la baieti. Numai spuneti ca se uita la frumusetea interioara, pentru ca e prima data si n-o cunoaste pe interior, asa ca. ramane exteriorul. happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu in functie de situatie, afara, de la distanta, la silueta, prezenta ei cu totul ca sa zic asa, apoi la chip, daca e un spatiu mai inchis chipul. Probabil sunt in minoritate daca imi pasa mai putin de sani si fund, insa evident nu m-as bucura sa descopar forme nearmonioase, piele incretita, patata sau alte chestii pe care oricum nu le observi in public.

| Maia a răspuns:

De unde sa stiu laughing). Spune tu, ca m-ai facut curioasa!

| εїз a răspuns:

La posterior, la fund, la sâni (la decolteu), la ochii.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Majoritatea se uita la corp/sani/fund, altii la fata, altii la frumustetea interioara.Depinde de gandirea fiecaruiawinking

| Marcelino a răspuns:

Cum sa te uiti la frumusetea interioara cand vezi pe cineva.
Va zic eu...toti baietii se uita la fund, apoi la fata, apoi la celelalte forme.

| Drauzy a răspuns:

Prima data la forme, mers si fata happy

| pitic13 a răspuns:

Depinde aproximativ 99% se uita la fund, dar daca e un baiat care te place se uita in ochii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baieti, unii la sani, unii la frumusetea interioara... unii la frumusetea exterioara...depinde de fiecare baiat in partewinking