| papushik_2619 a întrebat:

La ce va ganditi prima data cand auziti cuvantul,, frumusete,,?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La o persoana inalta, extrem de dragut/a si de admirata de ceilalti. O dama cu camelii autohtonahappy

| Bacemi a răspuns:

La Jessica Alba.

| anad a răspuns:

Un trandafir galben, un fluture colorat, verdeata, flori, soare, lumina, incredere, bucurie, zambet, copii.

| Yana a răspuns:

As fi impocrita sa zic ca prima oara ma gandesc la frumusetea interioara. Frumusete in prima faza e... o persoana ingrijita.(aspect fizic).

[Yana]

| roxy_2350 a răspuns:

Un ideal. o muza, inspiratie.

| Sile_6892 a răspuns:

Sumplu; la o fata Miss Romania in costum de baie sau la o "Papushik" Barby - fara funda deoarece mi-o da mie.

| lollopop a răspuns:

La fatabig grin

| cr1st1n1k a răspuns:

La ceva destul de boem, simplu dar in acelasi timp deosebit

| GdX a răspuns:

Ceva pur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data la ingrijire.