| Andruska55 a întrebat:

La ce va ganditi prima data cand auziti melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=d8DElH2Zuzc eu multeeeeeeeeeeee

8 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ma gandesc la acea parte din viata pe care toti o sa ajungem s-o traim. in care trsitetea se va gasi parca la orice pas, si unde problemele nu se mai termina. in care iti pierzi increderea in tine, sau cand renunti la cineva doar pentru ca il iubesti.
e, asa e viata. stii cum se spune : " zambeste! maine poate fi si mai rau ".winkinghappykiss

| Coriine a răspuns:

=p~ multe ca tinelaughing...
Momentele cele mai triste petrecute pana in prezent,relatiile pe care le-am avutlaughing,momente in care am fost foarte fericita,momente in care eram in locurile pe care le iubesc,si la persoanele care intr-adevar sunt importante pentru mine,dar si la acele persoane care nu au ce cauta in viata mea,desi sunt, siii nu in ultimuu`rand terminarea fiecarui an scolar care face parte din categoria celor fericite, ca am scapat de acei idioti si invatat rolling on the floor)).
Te pup:*.

| Flory_2430 a răspuns:

Melodia asta ma duce cu gandul la fostul prieten...era melodia noastra...

| Nechaty a răspuns:

La youtubelaughing

| Deyutza_6118 a răspuns:

La multe ca si tine dar mesi mult...ca eu am tot catat-o si nu am gasit-o mersihappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fostul prietensad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am gandit la el.

| Bby_5006 a răspuns:

La iubirea neîmpărtăşită. sigh