| alyntgjiu a întrebat:

La ce varsta va`ti inceput viata s3xuala? da decat sa mintiti mai bine nu mai rasp. fiti sincer k din cate am vazut eu mai ales baieti sunt cei mai papagali

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 24 de ani si jumatate.

mlm
| mlm a răspuns:

La 21 ani si 7 luni.

| hândel a răspuns:

Am 23 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala, dar nu-mi pierd speranta laughing

lolita
| lolita a răspuns:

La 19 ani, mi se pare varsta corecta pentru a-ti incepe viata sexuala, acum obnserva ca mjortatea copiilor se gandesc sa fac sex de pe la 12-13 ani.

pupimik
| pupimik a răspuns:

16 jumate

| Ben. a răspuns:

Si mai rau :sa fii si papagal si beat.

| cristina93 a răspuns:

whistling la 16 ani, mai precis, acum cateva zile

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Dupa ce am implinit 18 ani. Nu intra in discutie tentativele nereusite de pana atunci laughing

| Dara a răspuns:

La 19 ani si cateva luni.

| urbanghost a răspuns:

La 16 ani jumate, si nu vreau sa mai imi amintesc... adica chiar daca as vrea nu as putea ca am fost cam luat in freza... laughing

| knnight a răspuns:

La 13 -14 cu o vecina dea bunicilorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13-14 ani primul sarut si dupa aia prima putuiala...cu vecinahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aproape 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce liniste s-a facuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pune si masturbarea? aia normala nuuuu...ailalta? nu ca as fi facut asa ceva ci doar curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani fara 4 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klaudiu2009...esti sigur ca iese treaba buna intre 2 virgini? eu iti spun sincer ca abia-abia iese doar cu unul virgin, dar cu 2? ai grija ce iti doresti ca s-ar putea indeplini! si s-ar putea si sa iti para rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu noua luni de zile inainte sa te nasti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 19 ani jumate (varsta potrivita) si sunt baiat !
klaudiu2009.. incerca site-urile de gen winking gasesti o gramada.. am primit o gramada de oferte.. nu stiu la care sa merg mai intai laughing
Succes !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 19 ani jumate (varsta potrivita) si sunt baiat!
klaudiu2009. incerca site-urile de genwinking gasesti o gramada. am primit o gramada de oferte. nu stiu la care sa merg mai intai laughing
Succes!

| klaudiu2009 a răspuns:

Ce fata vrea sa o faca cu mine?big grin am 19 si sunt virgin! de preferat tot o virgina! tongue :*

| ALEX_6194 a răspuns:

La 17 ani si cateva luni.