| Ionela256 a întrebat:

La evaluarea nationala, am scris ca 2 moduri de expunere, naratiunea si descrierea.si la barem scrie naratiunea si dialogul...are ceva daca am scris naratiune si descriere? Imi scade. funda

4 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Iti scade 3 puncte din 6, ca de naratiune ai zis. Adica mna, asa mi se pare logic.

| D3eaa a răspuns:

Exact la fel am scris si eu.nu nu are nimic.pentru ca este acelasi lucru

| Chocolate69 a răspuns:

Mda iti scade pentru ca eu sunt cls a 8 a si intra 7 a la teza am scrie la fel...descrierea si naratiunea si mia scazut din punctaj oh go on funda?

| RzVi a răspuns:

Unde ai gasit baremul? si rasp corect era naratiunea si dialogul.dar totusi era si descrierea la inceput