| anonim_4396 a întrebat:

La facebook, cand te duci pe profilul tau la rubrica Photos, acesta se imparte in 3 categorii. Albums, Photos si Fotografiile in care mi se da tag. Ei bine eu nu am ultima rubrica, apar doar fotografiile postate de mine. Daca un prieten imi da tag, pot sa vad fotografia pe timeline, dar nu si la pozele mele? Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Acolo unde scrie fotografi cu numele tau, acolo sunt fotografi cu taguri

| thewomaninwhite a răspuns:

Poate n-ai fost etichetata in nicio poza