| anonim_4396 a întrebat:

La filologie engleza intensiv cate ore fac din fiecare materii si la ce dau teza?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai faci 4-5 ore romana, 3-4 engleza, 2-3 franceza 1-2 ore geografie 3-4 istorie, dai teze la romana, engleza, latina si istorie/geografie, cam asta...Bafta! :* >big grin

| Anca95 a răspuns:

Buna
4 ore de romana, 2 de mate, 2 de fizica, 1 chimie, 2 de franceza, 1 de sport, 4 de engleza, 2 de istorie, 2 de geografie, 2 de tic, 1 de biologie, 1 latina.Cam astea sunt cu aproximatie. conteaza si ce optional ai.
Teza dai la: romana, engleza, latina, istorie/ geografie

| ElAdrian10 a răspuns:

Nu sunt sigur da cred ca sunt asa:o ora de mate,cinci ore de romana,o ora latina,doua sau trei de engleza,una sau doua de franceza,una de fizica,una de chimie, una de sport, una de biologie, una sau doua de istorie, o ora la doua saptamani de muzica si desen.Cred ca asa sunt