| Keilly a întrebat:

La imvu mi-am creeat un cont si am intrat pe el am dat 5 chat-uri da nu primesc bani. de ce? eram online si nu am iesit din niciun chat
funda

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Daca vrei sa faci credite, trebuie sa trimiti email depe imvu cu invitatie la oameni din lista ta de mess, http://www.imvu.com/catalog/invite.php
iar acestia cand primesc emailu si acepta invitatia sa isi faca cont, invitai sa vb cu ei si primsti credit, asa se procedeaza eu cred ca tu de fapt tiai trmis email pe un alt id de al tau si tiai facut alt cont si ai vb, dar pesoana caruia ii trimiti trebuie sa vb cu ea ineaparat, nu cu alti ci cu persoana caruia iai trimis.

| coralia_5862 a răspuns:

Poti avea mai multe optiuni pentru bani de exemplu ia-ti cu catel happy

Funda?

| coralia_5862 a răspuns:

Incerca sa iti activezi animalutzu happy iti va da bani pentru asta
dar si sa joci jocuri happyFunda?batting eyelashes