| Narsha a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu ceva legat de imvu.
Am dat la refer a friend ca sa castig 1500, si am facut asa:am dat sa invit prin email, am scris un email mai vechi al meu.Am intrat pe acel email, am dat yes, am facut un cont, am intrat in cont si am facut si chat now(nu tutorialul, adica am intrat pe el multe ori, am vorbit cu diversi)am intrat si pe camere publice si am vb.
Am intrat pe contul de pe care am trimis invitatia si NICUN Ban!
Am o prietena care stie cum se face si nu vrea sa ne zica.adica face si ea asa dar stie ce sa faca ca sa-i dea bani. ce nu fac bine? Cum i-a iesit sa faca bani cu chestia asta? Sa-mi spuneti si mie pas cu pas, dau funda! Va rog frumos!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

In momentul in care ai facut contul fals, trebuie sa rogi pe cineva sa intre pe el. NU ai voie sa intri TU! IMVU a luat aceasta masura pentru a preveni crearea de cat mai multe conturi false.
O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie dupa pc-uri (ip-uri) diferite probabil

| complicata2002 a răspuns:

Pai.
Nu tebuie sa faci asa, dai pur si simplu la refer friends si aoclo iti va aparea un link, daca nu merge sa il copiezi intra pe chrome, deschizi o fila noua is il lipesti acolo, iti da sa faci un cont, il faci cu date false, si intri pe contul tau real de imvu, de fapt sa il ai deja in bara, pentru ca va trebuii sa dai accept acelui cont [ daca ia contul vechi iti recomand sa faci unu l nou pentru ca nu iti va merge] apoi rogi pe cineva sa iti intre pe contul cu date false, cine experimentat, si sa iti dea 5 chat-uri. Sper ca te-am ajutat! Bafta! Daca nu intelegi te pot ajuta, add ary_sofisticataxd@yahoo.com

| iElf a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=L9bbLeXMyQs
Ce trebuie sa stii este ca nu merge sa faci conturi pe google chrome ci pe firefox merge!