| Maria_8927 a întrebat:

La intrebarea mea anterioara de ce i s-a dat lui Alexandru funda ca eu nu i-am dat-o? Funda:*

1 răspuns:
| pinkflower a răspuns:

Ai primit cumva un email cu " selecteaza castigator "? Daca da inseamna ca cei de la TPU tiau spus sa declari castigator pentru ca ai postat-o de 3 zile si ca daca in urmatoarele 2 zile nu declari castigator vor declara ei pe cine vor vrea ei. Si probabil daca tu nu ai declarat castigatgorul ei au facut asa cum au spus. De asta. Bafta!