| Danut3s20 a întrebat:

La intrebarile mele ce inseamna la status de la intrebare in asteptare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea inca este in asteptare, pentru a fi moderata inainte de a fi postata pe site.Acest lucru se intampla la utilizatorii noi, timp de cateva zile, dupa care intrebarile se vor posta imediat, fara a mai fi moderate. Dupa o perioada de timp(inainte era de 3 zile, dar se pare ca, intre timp, s-a redus mult aceasta durata)va fi vizibila si acea intrebare(in cazul in care, bineinteles, nu este nimic in neregula cu ea).

1 răspuns:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Inseamna, daca vrei sa-ti apara intrebarea la status ca sa o acceseze prietenii tai.

Asa stiam.