| madutza2468 a întrebat:

La liceu:ce credeti, mediile de anul acesta vor fi mai mari sau mai mici fata de anul trecut?

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Cu siguranta vor mai mici, cu toate ca ar trebui sa fie mai mari.(ce naiba, ar trebui sa progresam ).

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu cred ca mai mici, adica la noi nu s-au luat note exceptionale[nu zic ca nu s-a luat 10, s-a luat, dar foarte putin, si cred ca vor scadea]. Oricum la mine e indeajuns sa scada cu o sutime si intru unde vreauhee hee

| Buburuzza a răspuns:

Eu cred si sper sa fie mai mici! laughing).
Bafta! :*

| lore_6054 a răspuns:

Mai micilaughing