| Bernoullie a întrebat:

Credeti ca anul acesta mediile de intrare la liceu vor fi mai mari sau mai mici?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil mai mici. Mi se pare mai dificil examenul de capacitate decât teza cu subiect unic care s-a dat anul trecut pentru admiterea la liceu. Succes.

| Dash a răspuns:

Eu am observat ca mediile de intrare la liceu sunt mai mici in fiecare an.

Răspuns utilizator avertizat
| Stylishz a răspuns:

Probabil mediile de intrare vor fi mai mici...din cauza ca anul acesta nu se mai da teza la geografie(la care. cu totii stim...luau toti 10), asa ca, eu cred ca vor scade putin.

| Allexya_1137 a răspuns:

Mediile vor fi mai mici, deoarece nu se mai da teza la geografie, care crestea media. happy Dar nu se poate sti. poate sunt si copii care mai invata. Oricum 90 % cred ca vor fi mai mici.