| MoNsTeR a întrebat:

La liceu nu mai e la moda ghiozdanul?laughing...am fost recent afara si mi-a zis o fata ca ea merge cu geanta dinaia pe umar ca cica aiai la modabig grin... din asta vam intrebatlaughing. as vrea pareri si pentru baieti si pentru fete mrs

12 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Pff. Cui ii pasa de ce e la moda, atata timp cat tu te simti bine purtand ghiozdan? Sau geanta! Sincer mie astea mi se par doar fite si superficialitate. Doar nu o sa iti cumperi in fiecare an un ghiozdan nou! E 'la moda' ce vrei tu sa fiewinking. Parerea mea e sa mergi cu ce vrei, ca nu conteaza.

| JustMusic a răspuns:

Pai eu am trecut la liceu si mi-am luat un ghiozdan gri cu roz findca stiu de la fratele meu si de la verisori mei care is acolo ca daca nai tinuta sportiva in zile in care faci sport ai drept pedeapsa munca in gradina liceului laughing bun si ca sa nu merg cu o sacosa in mana ca nu imi covine pun totu in ghiosdan

dar mi-am luat si o geanta rosie cu bratele scurte si de anul trecut am o geanta tip servieta dar mai bine e cu ghiozdanu ca nu iti strici coloana na acum eu o sa le port pe toate cred laughing dupa cum vad ca se poarta in liceu meu ca nici sa fi tu aia cu mot toti cu ghiozdan si tu cu geanta na acum tu fa cum stibig grin pa

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Luati o plasa pe care scrie "Babanu, bun de baut" rolling on the floor Ghiozdanele number 1. Toti o sa fie cu poseta laughing O sa fi unicu cu ghiozdan

| anotherhumanbeing a răspuns:

Ok. nu stiu cat la moda sau nu, dar daca tii la sanatatea ta eu zic sa alegi ghiozdanele, deorece risti sa-ti strambi coloana. iar pe langa asta gentile sunt incomode.

| anotherhumanbeing a răspuns:

Ky3ky, de ce sa-si ia cu cranii, daca nu o reprezinta deloc. cand iti cumperi ceva de genul trebuie sa te reprezinte. pana la urma, daca esti rocker nu iti iei ghiozdan cu hannah montana.

| mfbluu a răspuns:

Teoretic moda cu geanta vine abia de la gimnaziu in generala, pare mult mai "Matura", ghiozdan`ul e pentru copii, asta e parerea mea, pana in clasa a 6-a sau a 5-a purtam ghiozdan apoi am inceput cu geanta si rucsacul [app pentru super genti te poti duce la America Skate, de acolo imi iau]... funda?batting eyelashes

| deutza a răspuns:

Eu am inceput liceul cu ghiozdan dar in semestrul al 2-lea mi-am cumparat geanta ca am vazut ca e un asa zic trend la mine la liceu...

| MoNsTeR explică:

@Mik3.nici gand:)). eu tot cu ghiozdan o sa merg ki mai comod.:D. dar vam intrebat si pe voi sa vad ce parere aveti.si legat de geanta pe umar poate nu m-ati inteles. uitati o pzoa cu cea am vrut sa zic:D http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:44&tx=31&ty=94&biw=1024&bih=554

| Mik3_3321 a răspuns:

Ba seby daca iti zicea ca nu mai sunt la moda hainele te duceai dezbrazat ce draq ma, cum draq sa nu fie la moda ghiozdanele. sunt au fost si vor fi mereu

| Laliiiiiiii a răspuns:

Nu neaparat... Dar daca vrei sa vii in tred ti-as recomanda un ruccsac classic cu niste crani pe el ca sa fiie mai baietoswinking

| didux a răspuns:

Eu am ghiozdan. e ft dragut. mie imi place mai mult ghiozdanul de cat geanta. si daca iti iei un ghiozdan cu niste culorii vii, e super ok si eu am intrat la liceu, si am ghiozdan bleo...si imi pl ft mult

| NoName_5926 a răspuns:

Hei happy nu scrie nicaieri daca pentru scoala e mai potrivit gheozdanul sau geanta. Si nu vreau sa par de pe vremea bunicii si nici nu am nimic impotriva celor care poarta genti la liceu ( fiecare poarta ce i se pare mai comod), dar pentru mine mai potrivit este un ghiozdan sau o genata din acelea care se poarta intr-o parte decat o geanta pe umar.