| anonim_4396 a întrebat:

La mate-info, cum este sa stii toata matematica si sa fi cel mai bun din tot liceul la mate?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toata matematica nu o poti sti niciodata, iar daca reusesti sa fii cel mai bun din liceu, atunci trebuie sa te intrebi daca liceul este de vina, prin nivelul sau si al restului de colegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum este sa fi cel mai bun la mate, pentru ca nu-mi place matematica, dar cred ca te simti destul de bine sa fi cel mai bun la ceva. Te simti mai special.winking

| Lalalaaaaaaaaaa a răspuns:

Este foarte greu, dar trebuie sa-ti placa materia, nu trebuie sa mergi dupa chestia.fac orice sa fiu primul