| bogdi504 a întrebat:

La mate info sunt fete? tongue macar asa aproximativ cat baieti tongue

Răspuns Câştigător
| anonimusanonimi a răspuns:

Eu sunt la mate info. In clasa mea sunt 30 de elevi: 9 baieti si restul fete. De ce nu ar fi?

6 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ke? O legatura de baieti, o legatura de castraveti la un leu? O legatura, doua?

| drogh a răspuns:

La mate info nu sunt asa de multe fete, predomina baietii. Doar la filologie sunt fete si putini baieti.

| andrei1237 a răspuns:

Sunt egali, depinde de an.Depinde si de cat sunt de ''destepti'' fetele sau baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că sunt fete, de ce n-ar fi?

Numărul lor nu depinde de nimic.Fiecare se duce la ce profil vrea. Poţi să pici într-o clasă cu un singur băiat/fată, sau poţi să ai o clasă echilibrată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă, nu sunt. Le e interzis prin lege.

Ce fel de oameni se găsesc să pună asemenea întrebări?!

| RaluMik0 a răspuns:

Normal