| drivere a întrebat:

La profilul mate-info sunt mai multi baieti sau mai multe fete?

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

În general numărul este echilibrat la mate-info. La filologie de obicei sunt mai multe fete.

7 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare clasa. Eu sunt la profil mate-info la cel mai bun colegiu din judet, si avem 10 fete si 17 baieti. Totusi, tind sa cred ca spre profilele reale se orienteaza indeosebi baietii.

| cristianorudi7 a răspuns:

Daca esti bi nu mai cont...

| shnako a răspuns:

La mine in clasa suntem jumi juma, dar exista tendinta sa fie mai multi baieti.

| xlmpq a răspuns:

La mine suntem 13 baieti si 16 fete

| andrey23 a răspuns:

Mai multi baieti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine sunt 22 de baieti si 4 fete laughing

| ÖpëиTPU a răspuns:

Mai bine h00ligan la mine 25 baieti si 3 fete laughing)