| gabibt a întrebat:

La meciul Romania Argentina trebuie ca persoana de pe cardul careia s-au cumparat biletele, sa fie prezenta la stadion?

Adica, daca tata mi-a luat 2 bilete, iar eu vreau sa merg cu un prieten, pot?

Sau trebuie sa am vreun buletin ceva? De-al lui tata sau cum?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa vina si el.conteaza ca ai platit.ar fi bine sa iti iei si buletinul, nu stii niciodata ce iti cer astia happy. parerea mea e ca poti sa mergi.