| daniela17 a întrebat:

La mine in camera am mobila albastra si canapeaua la fel(albastra).momentan am zugravit un lila deschis dar nu-mi place. ce parere aveti ce culoare s-ar potrivi?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce sa nu-ti placa, e foarte frumos si fiica mea are exact la fel, si-a pus si jaluzele verticale in doua culori o fasie albastra si una lila (o nuanta putin mai inchisa decat peretele). E super!

| Andreeagen a răspuns:

Rosu. Haide steauarolling on the floor

Nu glumeam. as opta pentru un galben palhappy

| mada12 a răspuns:

Mirry nu-i chiar asa de simplu sa zici "eu as schimba asta". Suntem in criza, ce vrei?laughingpai...depinde ce albastru sunt... daca e deschis...s-ar potrivi galben. daca e inchis un crem.sau alb...depinde cum iti placetongue

| snepy a răspuns:

Gri

| pam_pam a răspuns:

Eu as schimba mobila si canapeauastraight face Daca de la inceput ai 'material' aiurea, degeaba mai incerci s-o dregi dupa.

| pam_pam a răspuns:

Stiu ca e criza, dar tocmai d-aia nu as fi ales o altfel de mobila.

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Stai linistita ca si eu am chiar si covorul albastru un alb sau albastru ar merge de minune

| lili_1880 a răspuns:

Crem big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am mobila albastra si canapeaua dar habarnuam cum sa mi fac pereti big grinlaughing daca vrei sa comunicam uite idu meu georgik_georgy65

| adorra a răspuns:

Bleu sau crem...ai putea si alb dar ar fi plictisitor... Poti incerca diferite nuante de albastru pal...

| victor3078 a răspuns:

Alb

| Tuta_3891 a răspuns:

Pai s-ar potrivi un alb, un galbui si cred ca atat...baftahappy