| oana florina a întrebat:

Credeti ca s-ar potrivi daca mi-as vopsi camera mov (lila) avand in vedere ca am mobila albastra? M-am gandit sa imi fac un perete care va ramane gol cu portocaliu, iar pe el sa deseneze cineva o floare cu mov?

2 răspunsuri:
| shane_9616 a răspuns:

Ar merge.eu vreau sa imi fac camera cu mov si portocaliu un perete mov unu portocaliu si sa imi fac palmute colorate pe perete... am si acum palmute colorate si arata super misto big grin

| oana florina explică:

Eee, la asta cu palmutele nu m-am gandit love struck super ideea