| LoveLebadaa a întrebat:

La multi ani big grin! Cum pot sa fac sa-mi apara pe facebook chenarul de sus in dreapta unde arata ce fac prietenii? Acum imi apare doar chatul dar deasupra sa era acel chenar. Deci? happy. Scuze de categoriebatting eyelashes.
Fundawinking

2 răspunsuri:
| ChristinaGM a răspuns:

Unde este chatul suuus,cam pe unde se termina chatul si vine bara aia de la pagina, este chiar deasupra primei persoane(de sus), este o linie mica, se observa cam greu, si daca dai cu sageata pe ea o sa iti apara sageata aia cu sageti in ambele sensuri si dai click si tragi in jos si apare... Sper k ai inteles ceva...

| LoveLebadaa explică:

Nu merge asa sad. Merci oricum!