| LoveMetin a întrebat:

La profilele filologie simplu si stiinte sociale trebuie sa dau teza la engleza? Cate ore de engleza se fac?

1 răspuns:
| Auras_Craciun_1994 a răspuns:

Buna
4 ore de romana, 2 de mate, 2 de fizica, 1 chimie, 2 de franceza, 1 de sport, 4 de engleza, 2 de istorie, 2 de geografie, 2 de tic, 1 de biologie, 1 latina.Cam astea sunt cu aproximatie. conteaza si ce optional ai.
Teza dai la: romana, engleza, latina, istorie/ geografie? ATENTIE INTENSIV ENGLEZA