| ştrumf_8528 a întrebat:

La profilul mate-info se pune accentul pe matematica, chimie si fizica? sau doar pe matematica?happy

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Pe toate 3 happyeu sunt la mate-inf si fac o groaza de mate chimie si fizicawinking

3 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

La profilul matematica informatica se pune accent pe mate si pe informatica, la stiintele naturii se pune accent pe biologie si fizica, de biologie nici nu mai vorbesc.deci acolo la mate info vei da teza la mate informatica in pricipal.

| ştrumf_8528 explică:

Am intrebat pentru ca am auzit multe pareri. si vroiam sa fiu sigura. dar in fine. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pune accentul pe matematica si informatica in speciall.pentru ca e mate-info nu trebuie sa fii un geniu ca sa iti dai seamalaughing