| bella_3288 a întrebat:

La romanii au talent atunci cand au dansat fratii aia 2, o fetita si un baiat mai mare, care si-a facut singur costumele cu o masca superba pe fata dar nu imi dati linkul de la romanii au talent dati-mi chiar linkul unde apare video! deci cel un apare videou va rog URGENT@@@@@@@@@
FUDITSA

2 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

Nu stiu dar poti intra sa cauti pe www.romaniiautalent.com :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici toate videourile de la romanii au talent http://romaniiautalent.protv.ro/