| Dean1996 a întrebat:

Revin cu o întrebare.La românii au talent au fost doi concurenți. O fetița de cinci ani și fratele ei mai mare, care era și designer, el făcuse costumele și au dansat, iar în spatele lor era o pictură facută de băiat). Acesta a purtat o mască alba pe față pe tot parcursul numărului.Stiți cumva unde le pot vedea numărul?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pe youtube. happy
Sau pur si simplu scrii pe net.
Stiu ca numele lui de scena era Misteryous Boy deci cauti pe youtube ceva gen " romanii au talent-misteryous boy"Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| Squmppaaaa a răspuns:

Da, scrie romani au talent si vezi tot ce vrei acolo:*:*:*: