| chryss7765 a întrebat:

La Samsung Star. cand ascult o melodie se repeta in continuu aceeasi daca nu o schimb eu cum fac sa se schimbe singura adica sa urmeze urmatoarea fara sa mai dau eu de fiecare data nextlove struck.plss heellpphappyx

1 răspuns:
| Mihαelα a răspuns:

Cand intri la music player sunt 3 butoane parca sub denumirea cantecului prima e equalizer adica optiunile care schimba modul de volum si de bass a cantecului, care il fac sa cante mai tare sau mai incet, dupa care pune la a 2 a A cu sageti parca si la a 3-a un S cu sageti taiat.big grin