| HepiBăluuns a întrebat:

Hey~Deci am un samsung star, iar cand ascult o melodie si se termina, nu incepe urmatoarea. Unde ar trebui sa umblu ca sa se deruleze singure, fara sa se mai opreasca? fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| mihaelutzamy a răspuns:

Am si eu la fel telefon. Daca esti pe music player si nu merge singur cred ca este un A acolo iar cand apesi pe acel A in dreapta mai sus se tot schimba. Schimba pana ajunge o sageata spre dreapta. Daca esti la muzica de pe telefon din fisiere, degeaba te chinui pentru ca nu o sa mearga la alte melodii. sper ca m-ai inteles