| anonim_4396 a întrebat:

La scăldat nu e obligatoriu să fii in pielea goala, nu? Azi am fost cu fratele meu si unchiul si ei si-au dat jos tot.N-au pic de rușine? Eh, a fost jenant.Si eram doar noi, plus ca mai aveam par mult acolo si d-aia nu m-am scaldat. E normal?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E normal sa aiba par "acolo"!
Daca faci baie gol sau nu, e decizia ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate au confundat spalatul in natura cu cel din cada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai no, da ei au sarit in apa goi, si nu erau jenati, cica sunt barbati si ei nu se rusineaza, ba au si ei parca n-au auzit de lama, la cat par aveau acolo jos, mi-a fost scârbă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu poti sta imbracat in asa caldura mi-e mila de tine.
E normal sa ai si par pe-acolo. Ar fi fost mai normal ca unchiul tau sa fi ejacuu in piscina.