| Oanna96 a întrebat:

La sfarsit de an vrem sa facem un dans. dar nu stim pe ce melodie.

da-ti'mi cateva idei va rog frumos:*

mersi anticipathappy

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Pai ati putea sa faceti pe : Jennifer Lopez ft Pitbull - On The Floor
Alexandra Stan - Get Back
Alexandra Stan - Mr. saxobeat
Andreea Banica - Sexy
Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito
Rihanna - S&M
Radio Killer - Lonely Heart
Ati putea sa faceti si colaj. sa scurtati niste melodii si sa le lipiti si sa faceti coregrafia tongue.happy Sper ca te-am ajutat

| deutza_2137 a răspuns:

Buna.poti dsansa pe on the floor de jennifer lopez, alexandra stan mr.saxobeat,shakira waka waka,hannah montana howdown trown, mamasita, selena gomez shake it up si Rihanna - What's My Name? funda?

| lavinutza_3059 a răspuns:

Pai puteti face un dans in grup pe melodia batuka-bum bum