| RzVi a întrebat:

La subictul trei la evaluare nationala la mate daca nu am facut si desenele cat de mult pot sa imi scada? rezolvarea am facut-o complet

Răspuns Câştigător
| Adison a răspuns:

Cand apare baremul vei vedea cat contau desenele. Dar era otusi esential sa le faci pentru ca din cate stiu eu mai erau niste prelungiri pe acolo la exercitiul 2subiect 3, iar la exercitiul 2 subiect 3 trebuia sa trasezi traseul albinei...Nu cred ca iti vor scadea mult.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu se acorda punctaj pentru desene. Deci nu se scade nimic.

| Adison a răspuns:

Nu stiu 0, 50 poate...

| RzVi explică:

Sper sa fie cum spuneti voi ca daca nu miar scadea nimic asi lua 10.crying

| RzVi explică:

Dar daca miar scadea cam care ar fi punctajul maxim pe care il vor putea scadea?