| Daria a întrebat:

La vara am vrea sa mergem(eu, parintii si sora mea) in Grecia.As vrea sa stiu impresiile voastre despre aceasta tara si mai ales despre litoral, hotele, etc.

4 răspunsuri:
| girl1girl a răspuns:

Buna! paralia katerini ete o statiune frumoasa, ieftina si majoritatea vorbesc romana.

| Byancaaa a răspuns:

O vacanta frumoasa, incarcata de istorie si distractie.Grecia este o oaza a splendidului in adevaratul sens al cuvantului, un loc unde nu ai cum sa nu te simti minunat.Eu am fost in Platamonas si a fost superthumbs up. Am fost la Atena, aveam hotelul cu vederea spre M. Olimp, poti face excursii pe croaziera, sa mergi in alta statiune. E o tara care merita vazuta.winking

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Bine ca ai pus intrebarea asta.o prietena de-a mea se duce in fiecare vara i grecia.a zis ca e superb acolo. poti sa innoti printree delfini.apa e curata de hotele nu prea stiu.sunt lucruri splendide.mi-a adus o bentita atat de frumoasa si o bratara wow.iti recomand locul ala.este frumos.anul trecut a fost un concert justin bieber acol.nu stiu daca iti plc dar anul asta nu stiu cine vn.dar e magnific acolo

| Jessica a răspuns:

Buna. Am fost de 2 ori in Grecia si pot sa spun ca este destul de frumos (dar nu cine stie ce, adica exista tari mai frumoase). E super sa innoti sa faci plaja si daca vrea sa se duca pentru asa ceva e bine. Hotelele sunt foarte frumoase, marea e curata, ospatarii sunt draguti cu tine etc.