| loove_5215 a întrebat:

Stiti.in vara asta merg cu parintii la mare si am vrea sa mergem la delfinariu in constanta.imi puteti da va rog adresa deoarece eu stau departe in jud.salaj deci nu stiu.big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.delfinariu.ro/

5 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Dupa ce ca esti un copil puturos mai esti si certaret pe deasupra

| loove_5215 explică:

Nu-mi dati site va rog ci adresapuppy dog eyes

| loove_5215 explică:

Ce efort rozel? ai scris pe google delfinariu constanta si ai dat pe primul site. daca erai de treaba puteai sa imi scrii adresa.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loove, esti lenes/a. Eu fac efortul sa-ti caut site-ul si tu nu faci efortul sa citesti pagina. In josul paginii ti se da adresa. Ce zici, faci efortul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu sunt de treaba, deci nu-ti dau adresa. Sau daca vrei, pot sa-ti inventez una si ajungi naiba stie unde cu GPS-ul tau din Salaj. Culmea e ca, daca scrii delfinariu Constanta pe google, adresa apare imediat. Ai incercat sau ai preferat sa-ti obosesti degetele si sa scrii o intrebare pe TPU cand in 2 secunde gaseai raspunsul? In plus, daca te uiti pe site ti se dau multe informatii. Dar tu preferi probabil sa ajungi cu GPS-ul la poarta si sa fugi in toate partile ca nu te-ai sinchisit sa-ti pregatesti calatoria. Distractie placuta!