| forever4you a întrebat:

La voi mai este zapada, sau sa topit? In Galati inca mai estebig grinspuneti si de unde suntetikiss

Răspuns Câştigător
| mikyboss a răspuns:

Si eu sunt din Galati cred ca galatiul are cea mai multa zapada dintre orasele care nu se afla pe in sau la poalele muntelui

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Pitești mai este câte "o amintire" pe aici, pe acolo!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Mai e, dar foarte putina sad
sunt din braila!

pa-pa

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei forever4youlove struck! Eu sunt din Bucuresti si inca mai e zapadalove struck^^

| MimiPopescu a răspuns:

Eu sunt din jud. Valcea dar locuiesc intr-o statiune montana, Voineasa. Aici e zapada din noimebrie pana in aprilie aproape. E frig dar e foarte frumos. Nu prea bate vantul si nu e un ger din acela aspru dar au fost si -20 de grade Celsius. Si da mai e zapadabig grin.

| M3lania a răspuns:

Sunt prin apropiere, vecini de judet chiar, sunt din Braila si da... mai e zapada.big grin

| DeeaLove08 a răspuns:

Eu sunt din bucuresti si zapada nu s-a topitwinking totusi am primit prea multa zapada anul asta din partea colegilor si m-am saturrat!hee hee

| Elle1470 a răspuns:

Da, inca mai este...si eu sunt din Galatiwinking

| Ovidiu a răspuns:

Da mai este. vaslui

| BuBu2006 a răspuns:

Sunt din timisoara si da este foarte multa! deja m-am saturat

| CiprianSima a răspuns:

La mine este cam multa! Sunt din Jud. Olt!