| kati3mary a întrebat:

La voi cat de multa e zapada? big grin
Eu locuiesc in Galati, intr-un sat,si la noi, pe strada, e pana la genunchi. happy

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si in Vrancea est destula.dar inca nu suntem afectati grav.cel putin nu la mine in comuna
O zi frumoasa sa aihappy

| kati3mary explică (pentru caramela):

Multumesc,aveti grija de voi happy

| Aberdeen a răspuns:

In Braila, nu suntem departe de Galati.Zapada a ajuns la acelasi nivel cu un gard normal aici

| MiruD a răspuns:

Ce sat? Si eu sunt de pe acolo. Si da. E foarte multa zapada. Trece de genunchi pe drum.
Inca acum s-a oprit din nins, dar am auzi ca de maine seara va incepe iar sa ninga. Si e nasol. sad

| kati3mary explică (pentru MiruD):

Daa,este straight face
eu sunt din Scanteiesti, tu?

| zaratu a răspuns:

Eu stau in oras in Galati si la mine in cartier e de peste 40 de cm

| Allesya1097 a răspuns:

Eu locuiesc in constanta si nu e mare zapada!