| VampireDeea144 a întrebat:

Lady Gaga a fost barbat si a facut schimbare de sex?big grin (curiozitatehappy )

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu a fosthappy A fost exact cum e acum, o parasuta...doar ca acum e una cunoscutahappy

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu! Intr-un timp,aparuse un zvon cum ca Lady Gaga ar fi hermafrodit deoarece exista o poza intr-un concert live, cu ea intr-o rochita rosie scurta in care i se vedea 'un penis' iesind pe afara laughing.
Ea a marturisit ca este hermafrodit insa la scurt timp dupa aceea si-a infirmat propriile spuse si a recunoscut ca a spus chestia asta doar pentru publicitate.
Deci, putem fi siguri/e ca Lady Gaga este 100% femeie.

| BlackVeil a răspuns:

Lady Gaga isi lipeste cucu cu scoci...Deci asta inseamna ca inca este barbat. O.O

| dya333 a răspuns:

Nu a fost femeie dintotdeauna doar ca ea nu stie sa profite de acest lucru si se imbraca intr-un hal dar na asta e...fiecare face ce vrea cu viata lui si fiecare cu gusturile lui...happy

| Yokrisztinutzza a răspuns:

Nu.ea s-a nascut femeie si tot femeie este...ce spui u sunt numa speculatziihee hee. Salut!

| aumih16 a răspuns:

De fapt avea un alter-ego joe calderone adica era travestita in barbat asa este da nu a fost barbat niciodata femeie a fost inca din nastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul a fost femeie.Doar ca sa-si pacaleasca fanii, intr-un concert a purtat o _I_ (mii de scuze!).
Ea tot timpul face mici glumite fanilor.
Intra pe site-ul ei oficial www.ladygaga.com si citeste despre ele.
Daca nu intelegi, poti sa traduci(daca ai Google Chrome de ex.).
:D:)

| Marmo a răspuns:

Nu laughing Toata confuzia pe care a creat-o in jurul faptlui ca ar fi fost barbat, a facut-o pentru publicitate, iar in final a recunoscut ca este femeie.