| XxDyaxX a întrebat:

Lagy Gaga sau Katty Perry?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Katty perry:X:X e una dintre cataretele mele prefarate:d lady gaga... e foarte ciudata, parerea mea, si trebuie sa fii de-a dreptul nebun sa iti placa de ea [fara suparare fanilor eiwinking] am azuit ca a schimbat o rochie din piele de animal pe o rochie din piele de om pai, trebuie sa fii de-adreptul nebun sa faci asa ceva:-&

| Psihiatra a răspuns:

Imi plac amandoua cum canta, dar :
Gaga are un stil aparte si original
iar Katty are si ea stilul ei de fata rebela si nebunatica

| AliceHappyGirl a răspuns:

Ca persoana Katty Perry, dar ca artista Lady Gaga pentru ca imi plac mai mult piesele ei.

| carminaburana43 a răspuns:

Katte perry pentru ca imi place mai mult ceea ce cinta.

| danycosty a răspuns:

Katty Perry este mult mai frumoasa, are melodii destul de bune si nu e atat de exagerata ca Lady Gaga, de aceea o prefer.

| AngoOra a răspuns:

Lady Gaga

| chemicalX a răspuns:

Ambele. Nu pot sa aleg una dintre, cele doua au voci foarte buneee, arata superbine, comunica extrem de bine cu fanii, motiv pentru care le si placem si. ele nu canta pentru bani sau faima. asa ca nu pot sa spun ca Lady GaGa e mai extravaganta decat Katty Perry sau Katty sa fie mai proasta decat Lady Gaga si sa o aleg pe ea
aleg ambelebatting eyelasheshee hee

| ScandaL a răspuns:

Lady Gaga

| ღmirunikaღ a răspuns:

Fiecare e placuta in felul ei

| Katy_8817 a răspuns:

Katty perry

| geany_9157 a răspuns:

Niciuna

| ancuu_4885 a răspuns:

Both.