| MonsterBunny a întrebat:

Daca Lady Gaga,Rihana si Katty Perry ar juca poker...care ar castiga si de ce?

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Pai Lady Caca e praf, iese din prima. Rihanna.meh.nu stiu, am vazut un reportaj despre Katty Perry cand a fost gazda la EMA 2010 ( sper sa nu ma insel ) in care zicea ca nu se da in laturi de la nimic si ca aparentele sunt inselatoare in cazul ei. Meh...Cred ca Katty Perry. oricum *** them... Cel mai tare ar fi ca Alexi Laiho sa fie crupier laughing

| AlinaaAli a răspuns:

Rihanna
Cred ca o duce cel mai mult capu'