| Florys a întrebat:

Le deranjeaza pe fete, baieti cu par pe picioare? Eu am parul foarte des si mi se pare naspa.

Răspuns Câştigător
| Zmeura a răspuns:

Pai este normal ca baieti sa aiba par pe picioare.Nu stiu de ce te deranjeaza atat de mult sa fi baiat si sa ai par pe piciaore merge dar sa fi fata si sa ai o padure imensa pe picioare nu pre merge.

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Corinutzzawinking

| Rebecca a răspuns:

Nu. Nu ma deranjeaza. E o dovada de masculinitate. Nu suport baietii epilati pe picioare. happy

| ana2205 a răspuns:

Pe unele da, pe unele nu.Se zice ca parul pe picioare e un semn al masculinitati.
Mie una nu imi place sa fie prea paros prietenul meu, dar daca il iubesc il accept asa cum e.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu prea.

| Meryem027 a răspuns:

Nu, pe mine personal, nu ma deranjeaza. Baiatul trebuie sa aiba par, e ceva normal, doar e mascul.Nu-ti fa griji, e ok.

| Eu.si.atat a răspuns:

Nu cred, mai bine cu, decat fara.:d

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Mie imi place parul d pe picioarele baietilor
dar la fete nu trebuie sa se vada parul e oribil

deci nu ma deranjeazalove struck

| Beibi a răspuns:

Mie personal imi plac baietii cu par pe picioare.:p sunt mai masculini ca sa zic asa laughing)

| dsada a răspuns:

Nu dc? ar trebui? singer e normal la un baiat.am auzit ca barbati/baieti cu par pe piept sau picioare sunt sexy. asa ca nu iti mai fa griji ca nu le deranjeaza. mie una imi plac baieti care sunt asabig grin

| Florys explică:

Eu am vazut prin parcuri baietii de 18-20 de ani care erau epilati pe picioare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic nu, gandeste-te ca parul de pe picioarele unui baiat e mult mai des decat cel de pe picioarele fetelor si daca te epilezi, cand va incepe sa creasca se va vedea oribil!