| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, pe voi va deranjeaza parul de pe maini la fete? Fetele de pe la 13 ani in sus, eu de exemplu din pacate sunt o "hairy girl" dar faza e ca parul e blond deci nu se vede chiar atat de rau...plus ca e foarte obositor de asta eu nu ma fac si pe maini big grin si asta e motivul si la multe alte fete..adica pe bune acum daca baietii ar fi in locul fetelor nu ar face nimic ca e obositor..adica unele fete renunta si la picioare..sunt lungi. si e obositor si doar pe unul adica in caz ca nu stiati baieti tresa dai in toate directiile pe picior ca sa te faci ca lumea nu doar in sensul opus cresterii firului de par si e enervant. Oricum, va deranjeaza atat de mult parul de pe maini?

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mai amuzat teribil, inveti barbati sa se barbiereasca? cum sa nu stim, noi barbati ne barbierim cu lame, nu cu creme ca unele fete big grin rar femei care folosesc aparate de ras.Incearca si tu, te faci praf daca folosesti fara gratar aparatul de ras laughing

| lauraaaaaaaa33 a răspuns (pentru Liviu):

Ce ma
eu am intrebat daca va deranjeaza parul de pe maini nu va invat cum sa va barbieriti

| T0T a răspuns:

Dacă nu e chiar exagerat nu mă deranjează.

| RainmakerX a răspuns:

La 13 ani cel mai probabil nu e atat de mult deci nu.

E blond, nici macar nu se vede... *cred*

Ti-am mai zis si repet. Nu-ti mai face atatea probleme! Niciun baiat nu o sa te evite din cauza unui astfel de lucru *pentru ca sincer, la 13 ani nu ai cum sa ai par extrem de mult, ce naiba, eu sunt mai mare si nu am chiar atat de mult rolling on the floor*

| lauraaaaaaaa33 a răspuns (pentru RainmakerX):

Eh laughing fata de celelalte fete de varsta mea e destul de mult laughing da eh asta e nu voi face ceva ce nu imi place ca sa le fac altora pe plac so. ^.^ intrebam ca sa stiu totusi daca e deranjant pentru baieti sa vada asta la o fata big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru lauraaaaaaaa33):

Depinde si de varsta ta... happy Daca era negru, saten mai ziceam ca e ca naiba *ala se vede rau* Parul blond nu iese atat de mult in evidenta deci nu ar fi o problema majora.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ce intrebari pui si tu. La o fata ma deranjeaza sa aiba note mici si sa fie puturoasa, nu parul de pe maini.

| Lawliet14 a răspuns:

E sexy parul blond!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer prefer o tipa cu par blond pe maini decat sa ma mai intepe cineva cu par de abia crescut cand ma tine de gat. Sincer... Parul de pe maini nu ma deranjeaza, decat in cazuri extreme.