| CaTa2 a întrebat:

Legat de intrebarea anterioara... cum as putea sa ii zic mai simplu baiatului ca imi place de el?big grin

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ii spune.Se reduce drastic din farmecul inceputului daca ii zici ca iti place de el.Incearca sa ii dai de inteles ca il placi, sa petreci mai mult timp cu el, sa ii cunosti prietenii eventual familiatongue

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dupa ce vorbiti, ii spui ca il placi.

| Fifylici a răspuns:

Pai nu trebuie musai sa i zici prin cuvinte...arata-i faptele valoreaza mai mult decat cuvintele.In principu fi tu insati.Fi prietenoasa, draguta intra in vorba cu el si de-acolo iti va fi mai simplu.
Succes!

| mimi123 a răspuns:

Pur si simplu te duci la el si ii spui ii place de tine, ce e atat de greu