| Eu3281 a întrebat:

Licența la faculta, trebuie făcută doar in word sau si power-point? Imi puteți da mai multe detalii cum decurge?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand prezinti lucrarea in fata comisie e normal sa ai si o prezentare power point

| Justme1997 a răspuns:

În word, și trebuie să aibă 40-60 pagini, depinde de facultate. Ori o faci într-un semestru și mai dormi noaptea, ori în 3 săptămâni ca mine acum și trăiești pe cafea. Ai nevoie de 20+ surse bibliografice

| Cinga33 a răspuns:

In word/pdf, in niciun caz in pp, nu am auzit de asa ceva. Dar stii ca lucrarea de licenta se listeaza(se pune intr-un dosar specific frumos organizat) si se prezinta in fata comisiei? Adica nu o ai doar in format electronic.

| Eu3281 explică (pentru Cinga33):

Da stiu...e gata toată, listata frumos...doar ca o colega m-a dat peste cap, zicând ca am nevoie și de pp, eu făcând in word doar și vineri am de prezentat și eram gen "wow"