| Sharlyzz a întrebat:

Liceul Gheorghe Sincai sau Iulia Hasdeu?
Stiu ca intrebarea asta nu are ce cauta in perioada asta, dar tocmai am trecut a 8a si nu am nicio idee unde sa merg.
Imi puteti spune niste licee cu media cuprinsa intre 8.70 - 9.40 pe care le considerati bune? Cred ca voi merge pe profilul matematica -informatica.

1 răspuns:
| beatrice9849 a răspuns:

Media liceelor se schimba in fiecare an, depinde de mediile elevilor care invata in liceul respectiv.Cand termini clasa a-8-a vei primi un catalog cu numele liceelor (depinde de orasul in care te afli, in cazul tau Bucuresti), adresa si media la fiecare profil!