| RaVuL a întrebat:

Liceul nostru vrea sa intre in cartea recodurilor printr-un concurs in care sa participe 1500 de elevi... Puteti sa imi spuneti niste concursuri la care am putea participa in numar asa mare.
Funda

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sa luati toti bacul cu 10.

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Tetris,puzzle, mancare, miscare scenica, baloane, chibrite, scobitori, ace, chestiile mici aranjate frumos, de exemplu ca un drapel al romaniei, ar arat foarte bine si cred ca ar intra in cartea recordurilor, sau drapelul Ue