| anduza a întrebat:

Loc de munca imi caut an italia urgent cine stie cv la disco sau la un club sau cv am 17 ani plizzzz cine este an italia si tie.

4 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Wow deci aceasta intrebare m-a dat gatalaughing

apropo ce ai vrea sa lucrezi intr-un club?

| anduza explică:

Scuz stie

| anduza explică:

Draga

Goguletzu nu anteleg dc tea apucat rasul. an fine

| Couragebv a răspuns:

Buna, eu sunt in Italia cu prietena mea de un an de zile, dar iti recomand mai inainte niste lucruri, sa stii limba italiana, sa vii cu cineva, si sa fi sigura ca o sa faci pe servitorul aici. Eu de abia astept sa scap de aici, mai ales ca s-o stricat treaba si pe aici, din cauza ca au venit marochinii aceeia in sicilia, peste 10 000 de indivizi. daca vrei mai multe detalii ma gasesti pe id de mess : Courage_bv