| Anonim2796 a întrebat:

Locuri unde poti fuma narghilea in Bucuresti sect 3? si eventual sa dea si daca nu ai 18 ani. multumeesc♡

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la 18 ani, stai pe fundul tau acasa si lasa fumatul, ca nu-i sanatos. De aceea decidem noi, parintii in locul vostru pana la 18 ani, pentru ca sunteti incapabili sa discerneti ce-i bine sau rau, iar in cazuld e fata, tutunul fumat la tigara sau narghilea, este extrem de rau pentru plamanii inca in formare, unui copil.