| mariukaka a întrebat:

M-am despartit de un baiat acum o luna si acum doua zile ma tot suna cu privat si spunea ca ce fac iar eu ma fac ca nu il cunosc cand vorbeam cu el si odata mi-a spus ca ma suna mai tarziu, atunci eu ia-m spus ca nu il cunos. am avut telefonul inchis o zi si am primit mesaj vocal de la el ca e frumoasa melodia care o am la casuta vocala

1 răspuns:
| dia10 a răspuns:

Pai vorbeste cu el fata in fata, spune-i ca stii ca te suna cu privat si intreaba-l ce tot vrea de la tine..asta daca esti sigura 100% ca el te suna cu privat big grin